Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL - jak nim zostać - kto to - nagrody - zgloszenie realizacji - aplikacja rockwool -

Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL – jak nim zostać?

Najlepszych specjalistów z branży ociepleń budowlanych łączy jedno - są właścicielami certyfikatów wydanych przez firmę ROCKWOOL Polska i uczestniczą w klubie SUPERWYKONAWCÓW. Wstępnie temat najlepszych wykonawców izolacji poruszyliśmy całkiem niedawno w artykule o najlepszych, mobilnych aplikacjach budowlanych na Androida (więcej tutaj), w którym znalazło się miejsce właśnie na oficjalną aplikację ROCKWOOL. Dziś nadeszła pora na konkrety: zobacz, jak dołączyć do grona najbardziej kompetentnych fachowców.

Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL, czyli kto?

Nasz dzisiejszy bohater to coś zdecydowanie więcej niż dokument potwierdzający po prostu kompetencje wykonawców izolacji z wełny skalnej. To certyfikat wydawany bezpośrednio przez lidera w produkcji tego typu rozwiązań na całą europę – firmę ROCKWOOL. Jego posiadanie oznacza, że dołączasz do wąskiego grona najlepszych specjalistów w swoim fachu na terenie całej Polski.

Certyfikowany wykonawca ROCKWOOL musi posiadać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. Potwierdzają ją aż trzy konkretne realizacje, które jeszcze przed wydaniem dokumentu dokładnie oceniają specjaliści ROCKWOOL. To na ich podstawie podejmowana jest decyzja, czy dany specjalista może ubiegać się o certyfikat.

Certyfikat ROCKWOOL wydawany jest na okres pięciu lat (można go przedłużyć w czwartym roku), a od 2019 roku przyznaje się go w trzech różnych kategoriach:

  • wykonawca izolacji poddaszy
  • wykonawca izolacji ścian zewnętrznych
  • wykonawca izolacji granulatem skalnym GRANROCK SUPER

Korzyści z uczestnictwa w programie

Dołączając do klubu SUPERWYKONAWCY automatycznie zwiększasz przewagę swojej działalność nad konkurencją. Otrzymany dokument będzie argumentem podczas negocjacji z Klientami – podkreśla wysoką jakość usług i podnosi wiarygodność firmy na rynku. Co więcej, każdy z wykonawców zyskuje też indywidualną rekomendację na oficjalnej stronie internetowej ROCKWOOL Polska oraz publikację w mediach z samym sobą w roli głównej – dedykowany artykuł prasowy w wydawanym przez producenta SUPERMAGAZYNIE.

Lubisz odkrywać nieznane?
Poznaj 8 narzędzi i gadżetów budowlanych, których najpewniej nie znasz

Certyfikowany Wykonawca to jednak nie tylko korzyści wizerunkowe. To również możliwość udziału w wielu akcjach specjalnych, dostęp do szerokiej oferty szkoleniowej, darmowa prenumerata branżowego magazynu i możliwość wzięcia udziału w regularnych konkursach z gwarantowanymi nagrodami.

Jak odbierać gwarantowane nagrody?

Chcesz przykładu? Proszę bardzo.

Instalując aplikację budowlaną ROCKWOOL możesz stanąć do konkursu dla wykonawców, w którym nagrodami są m.in. stół warsztatowy BLACK&DECKER, duże zestawy odzieży roboczej czy profesjonalny stołek z torbą monterską. Do wyboru jest kilkanaście różnych nagród: od elektronarzędzi i narzędzi, przez specjalistyczne ubrania, a kończąc na nowoczesnych gadżetach pomocnych w pracy. To nagrody gwarantowane tj. takie, który otrzymuje każdy wykonawca. Wystarczy zgłosić realizację jednego ze swoich ociepleń wełną skalną.

Konkursy dla Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL publikowane są bezpośrednio w aplikacji >> pobierz aplikację

Jak zostać Certyfikowanym Wykonawcą ROCKWOOL?

Spokojnie. Proces uzyskania certyfikatu nie wymaga nadmiernej papierologii. Są na to dwa proste sposoby:

  • sposób nr 1 – przygotuj 3 realizacja ociepleń tego samego typu wełną skalną (dla przypomnienia: poddasza, ściany zewnętrzne lub wykonane granulatem skalnym) i zgłoś je do firmy ROCKWOOL;
  • sposób nr 2 – przygotuj i zgłoś tylko jedną realizację, ale dodatkowo weź udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL.
super wykonawca rockwool_konkursy budowlane_konkurs budowlany_certyfikowany wykonawca_aplikacja mobilna rockwool
Nagrody w konkursach dla Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL

Wydaje się proste, prawda?

Efekt zależy jednak od Twoich umiejętności. Jeśli więc uważasz, że jesteś gotowy, by zostać Certyfikowanym Wykonawcą ROCKWOOL zgłoś realizację za pomocą aplikacji już teraz.

Ocieplenie dachu – rozmowa z ekspertem

Zanim rozpoczniemy ocieplenie poddasza, często zadajemy sobie mnóstwo niełatwych pytań. Odpowiedzi na nie w rozmowie z inwestorem udziela Janusz Matuszczyk, Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL

Więcej artykułów

8 nowych narzędzi i gadżetów budowlanych. Czy znasz je wszystkie - aplikacja budowlana - aplikacje budowlane remonowe - android - aplikacja rockwool

8 nowych narzędzi i gadżetów budowlanych. Czy znasz je wszystkie?

CaNnible - nakładka na wiertarkę do cięcia metalu i blachy Tnij z super dokładnością i tak, jak Ci wygodnie. Nakładka…

Czytaj dalej
najlepszy_kalkulator_budowlany_izolacja_ocieplenie_aplikacja android

Kalkulator wełny na poddasze – czyli jak nie przepłacać i obliczyć dokładną ilość m2 materiału?

Ile wełny na poddasze – kalkulator Skuteczna izolacja poddasza pozwoli po pierwsze (jeśli przestrzeń ta traktowana jest jako tzw. magazynek),…

Czytaj dalej
TOP 7 najlepszych aplikacji budowlanych na Androida - aplikacje remontowe- aplikacja elektryk - dalmierz - rockwool

TOP 7 najlepszych aplikacji budowlanych na Androida

Aplikacja Prawo budowlane 2019 Podstawowa wiedza dla każdego inżyniera. To szybki dostęp do całej ustawy i najważniejszych przepisów prawa budowlanego.…

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco z ROCKWOOL

    Arrow-up