TOP 7 najlepszych aplikacji budowlanych na Androida - aplikacje remontowe- aplikacja elektryk - dalmierz - rockwool

TOP 7 najlepszych aplikacji budowlanych na Androida

Masa różnorodnych zleceń. Rozmowy telefoniczne z Klientami. Brak miejsca no to by popełnić jakikolwiek błąd. Praca na budowie to spore wyzwanie. Zwłaszcza, gdy wszystkim musisz zająć się sam.

Jest jednak pewne narzędzie, które ułatwi Ci pracę w wielu aspektach. Nie zajmuje dużo miejsca, nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów i z łatwością zmieścisz je do kieszeni. To Twój smartfon, a mówiąc dokładniej - zainstalowane w nim aplikacje budowlane. Poniżej znajdziesz listę tych najbardziej przydatnych podczas pracy na budowie.

Aplikacja Prawo budowlane 2019

Podstawowa wiedza dla każdego inżyniera. To szybki dostęp do całej ustawy i najważniejszych przepisów prawa budowlanego. Dodatkowo intuicyjna wyszukiwarka, możliwość kopiowania interesujących Cię fragmentów i stałe aktualizacje wraz z kolorystycznym wyróżnieniem wszystkich nowych przepisów.

POBIERZ

Dalmierz: Smart Measuer

Jakiś czas temu pokazaliśmy Wam nowoczesne narzędzia budowlane, którymi pochwalisz się przed kolegami na budowie. Teraz jedno z tych, które musisz mieć przy sobie, żeby po prostu nie narobić sobie wstydu.

Zmierzysz odległość, wysokość, powierzchnię i szerokość dowolnego obiektu jednym kliknięciem. Wystarczy skierować aparat w stronę przedmiotu i wskazać jego podstawę. Aby Twoje wyniki były możliwie najdokładniejsze, nie zapomnij skalibrować aplikacji zaraz po jej instalacji. Dodatkowo, każdy pomiar warto przeprowadzić dwukrotnie. Pamiętaj jednak, że wyniki nigdy nie będą tak dokładne, jak przy użyciu profesjonalnego dalmierza laserowego.

POBIERZ

Mobilny elektryk – aplikacja na telefon dla elektryków

Podobno elektryka prąd nie tyka… Pewnie dlatego, że zabiera do pracy tą aplikacje. Z Mobilnym Elektrykiem w dłoni masz stały dostęp m.in. do dziesiątek kalkulatorów, sprawdzisz spadki napięcia, oznaczenia kondensatorów, przekrój i długość przewodnika, obliczysz moc, przeliczysz jednostki i wiele, wiele więcej. Możliwości jest naprawdę dużo ale pewnie dlatego to aplikacja płatna (na szczęście niewiele, bo Mobilny Elektryk kosztuje tylko nieco ponad 8 zł).

POBIERZ

Mapa wnętrz budynków 2d

Bo dobry fachowiec musi posiadać szeroki zakres kompetencji. Zdarzają Ci się Inwestorzy pytający: “A jak w tym miejscu będzie wyglądała szafa?”. Teraz dasz im naprawdę konkretną odpowiedź. Dzięki Magicplan w prosty sposób stworzysz mapy wnętrz budynków i dodasz w nich różnorodne obiekty. Aplikacja wymaga wbudowanego w telefon żyroskopu, dzięki czemu zamiast wpisywania pomiarów konkretnych pomieszczeń wystarczy, że zrobisz im zdjęcie.

POBIERZ

Aplikacja budowlana ROCKWOOL

Nowoczesna aplikacja dedykowana dla profesjonalnych wykonawców izolacji z wełny skalnej. To sposób na dokładne obliczenie niezbędnego materiału, błyskawiczny kontakt z dystrybutorami i działem technicznym. Prócz tego newsy branżowe, zawsze aktualne szkolenia, filmy instruktażowe czy konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

POBIERZ

Certyfikowany Wykonawca Rockwool >> dowiedz się, jak nim zostać

Sklep z materiałami budowlanymi na Androida – aplikacja Castorama

Castorama w telefonie. To powinno powiedzieć Ci wszystko. Super łatwa w obsłudze wyszukiwarka, wszystkie produkty wraz z możliwością ich zamówienia i pełnymi składami, powiadomienia o aktualnych promocjach i oczywiście liczne porady. Jeśli Castorama to sklep, w którym zaopatrzasz się przy każdym nowym zleceniu to zdecydowanie musisz pobrać dedykowaną mu aplikację.

POBIERZ

Trello – aplikacja do zarządzania zadaniami

A na koniec aplikacja do porządkowania pracy, z której korzystają nawet największe korporacje. Trello jest jednak na tyle intuicyjne , że z powodzeniem sprawdzi się też w przpadku zarządzania pracą firmy budowlanej. Uporządkuj zlecenia, nadaj im priorytety, podziel się harmonogramem pracy z inwestorem i przydzielaj zadania swoim pracownikom. Dobry plan zawsze się opłaca.

POBIERZ

Więcej artykułów

Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL - jak nim zostać - kto to - nagrody - zgloszenie realizacji - aplikacja rockwool -

Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL – jak nim zostać?

Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL, czyli kto?Nasz dzisiejszy bohater to coś zdecydowanie więcej niż dokument potwierdzający po prostu kompetencje wykonawców izolacji z…

Czytaj dalej
8 nowych narzędzi i gadżetów budowlanych. Czy znasz je wszystkie - aplikacja budowlana - aplikacje budowlane remonowe - android - aplikacja rockwool

8 nowych narzędzi i gadżetów budowlanych. Czy znasz je wszystkie?

CaNnible - nakładka na wiertarkę do cięcia metalu i blachy Tnij z super dokładnością i tak, jak Ci wygodnie. Nakładka…

Czytaj dalej
najlepszy_kalkulator_budowlany_izolacja_ocieplenie_aplikacja android

Kalkulator wełny na poddasze – czyli jak nie przepłacać i obliczyć dokładną ilość m2 materiału?

Ile wełny na poddasze – kalkulator Skuteczna izolacja poddasza pozwoli po pierwsze (jeśli przestrzeń ta traktowana jest jako tzw. magazynek),…

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco z ROCKWOOL

    Arrow-up